תו המוגנות ואיגוד סירות הצלה

אחת המשימות העומדות לנגדנו היא יצירה והגדרה מחדש של

תו המוגנות

תו המוגנות הוא תו תקן של סירות הצלה למוגנות.

תו המוגנות מעיד על בעל המקצוע שעבר את ההכשרה המלאה של סירות הצלה, והינו חבר פעיל באיגוד המקצועי והחתום על האמנה של האיגוד.

החברות באיגוד המקצועי הינה בתשלום שנתי של 200 ש"ח לשנה ומקנה השתתפות בהרצאות בהנחה משמעותית על הדרכה. אפשרות להשתתף ואף להרצות בכנסים (בתשלום).

זכאות בצו מותנית בתשלום שנתי והשתתפות בסדנאות החובה לאורך השנה.

חברות באיגוד סירות הצלה

האיגוד הוקם כדי ליצור קהילה אשר חורטת על דגלה את המוגנות ומובילה שינוי חברתי במטרה להגן על הילדים של כולנו ועל הקהילה כולה.
בסירות הצלה אנחנו מאמינים שתמיד אפשר ללמוד משהו חדש, ככל שארגז הכלים שלנו עשיר יותר ככה אנחנו יכולים לעזור יותר לילדים שלנו, למטופלים שלנו ואפילו לעצמנו.
האיגוד מותאם לכל תחום של מרכז ההכשרה שלנו, הורים יכולים ליהנות מהדרכות הורים מוזלות, הרצאות רלוונטיות וסדנאות מעמיקות חינם לחברים בלבד מספר פעמים בשנה.
האיגוד המקצועי מספק הכשרות והדרכה בנושאי מניעה ומוגנות מפני התעללות לאנשי מקצוע יחד עם עוד מגוון רחב של הרצאות וסדנאות מקצועיות חינם מספר פעמים בשנה.

על מנת להקים קהילה מקצועית אשר שומרת על ערך החברים בה, פתחנו את תו התקן שלנו.
אנשי מקצוע בעלי תו תקן למוגנות הינם :
חברים אשר עברו את ההכשרה של מקדמי מוגנות (ניתן למצוא עוד מידע במרכז ההכשרה).
חברי האיגוד צריכים להשתתף במינימום השתלמויות בשנה.
פעם בשנה יש לשמור על תקיפות חברות האיגוד.

אנשי מקצוע אשר חתומים על תו התקן מתחייבים לשמור על עבודה עם אנשים אשר אינם בעלי הרשעה בגין התעללות. כל נותן שירות לכל גיל הנושא תו תקן, מעיד על עצמו התחייבות לשמירה על מוגנות הלקוחות שלו. על הילדים בחוג או על המטופלים שמגיעים אליו לקליניקה.

תו תקן מבחין אדם המתחייב למוגנות ועומד בסטנדרטים המחמירים של מניעה ומוגנות, מה שמגדיל את הסיכוי למוגנות בקבלת השירות ממנו.

למי כדאי שיהיה תו תקן ?
כל מטפל, מדריך חוגים, מדריכי הורים וכל נותן שרות בסגנון או כל אדם אשר רוצה להעצים את עצמו.
התו תקן מבחין בין מי שמתחייב למוגנות לבין מי שלא ולכן מקבלי השירות יעדיפו אנשים שמתחייבים ועומדים בקריטריונים המחמירים.